ETTEASTED TEHTUD: Juhendajad põrusid, munejad võitsid

Esimese laagripäeva õhtul toimus programm funfunfun, mis algas erinevate näidendite etendamisega. Aluseks oli neli silti, kus oli kirjas tegelane, tegevus, koht ja tsitaat.

Üllatusesinejateks olid sel korral laagri korraldajad ise. Nende tegevustik toimus lennukis, kus stjuardessid pakkusid reisijatele suupistet, kuni üks nendest kuulis kaptenilt, et lennuk kukub alla. Koheselt andis ta teisele stjuardessile sõnumi edasi ning kogemata kuulis sellest kogu lennuk. Metallispetsialist pidi tulema ja kogu probleemi olematuks muutma, kuid „väikse“ apsu tõttu puänt vaatajateni ei jõudnud. Üldiselt võib kiita meie juhendajaid hea hääle- kui ka näitlejatöö eest.

DSC_0195

Järgmised julged olid Rate.ee grupp. Lavastus algas Heleni kiljatusega, kui märkas, et kitsedel polnud juua. Koos Kalvi-Kallega otsustati minna Lätti alkoholi järele, et oleks nii endal kui ka kitsedel midagi kurgu niisutamiseks, kuid poes kohtasid nad Vooglaidu, kes suure äratundmisrõõmu tõttu otsustas pajatada riiklikust vaktsineerimisprogrammist, mis eeldab, et kõik 12-aastased hakkavad paratamatult litutama. Sellel trupil võib välja tuua suurepärased häälitsemisoskused, mis kostsid viie kitse suust.

DSC_0218

Kolmandana astusid lavale Walkmani trupp, kus prooviabielu Helen õpetas andunud fännidele, kuidas omale kiiremas korras jõusaalis uut meest sebida. Tegevus kandis vilja ja peatselt oli uus kutt talle silma visanud. Asjast oli kuulnud aga Kalvi-Kalle kes kohale driftis, peale mida asjaolud läksid päris inetuks. Tänu sellele etteastele oli näha, et laagrilistel on hea sportlik vorm ja ka enesekindlusest puudu ei jäänud.

DSC_0223

Eelviimasena kutsuti oma tööde vilja ette kandma VHSi, kes andsid edasi sündmustikku Põhja-Koreas, kus kanalas kaks jutukat kana väsimatult vestlesid, kuni järsku hakkas üks neist munema. Viimaste jõupingutustega oli tibu käes ja kohale ilmus meditsiiniõde Liisa, kes mune uurides hõiskas: „Mul hakkas munadega mõte jooksma,“ ja otsustas minna omletti praadima, sest Žiga ise sellega hakkama ei saanud. Näitlejameisterlikkus paistis kaugele, tõestuseks võib tuua nii publiku kui ka žürii rõkkava ning lakkamatu naeru.

DSC_0235

Viimasena sai laval näha MTV esitlust, kus Mihkel Raud intervjuueris Kalvi-Kallet ja hingena kohal olevat Helenit. Nad arutasid Kalvi-Kalle loodud MTÜd, mida kutsuti MMSiks. Kogu selle vestluse vältel vaadati tagasi ka eelmisele reedele, kus uus kuum paar peol oli ja millest nad viimast võtsid. Võib öelda, et kogu lavastus oli hästi läbimõeldud ning laulu valik oli geniaalne.

DSC_0248

Õhtu nael oli aga Kristofer, kes naerutas meid oma laulude cover’itega ning võttis enda erksa iseloomuga ka kõige tõsisema inimese muigama.

 

Auhinnad:

Parim kõrvalosatäitjad – Rate.ee Jaanika Piho, Elo-Nora Vilgats, Helis Ilumäe, Saara Kiivit, Martin Valvas

Parim naisosatäitja – VHSi Katariina Škurinski

Parim meesosatäitja – VHSi Oskar Pärn

Eripreemia kõige skisofreenilisema isiksuste oma keha ja vaimu lahutamise eest – MTV

Üldvõidu korjas endale Walkmani gruppi

 

Jaanika&Hanna

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s