„Prooviabielu“ siin, seal ja iga nurga peal

Juba esimesel laagriõhtul hakkasid „Prooviabielu“ tegelased laineid lööma. Iga grupi näitemäng oli seotud selle saatega, mistõttu uurisime laagriliste arvamust selle kohta. Ühendasime “Prooviabielu” ka arutlusega samasooliste abielust.

Koolis ringi liikudes arutasime teiste laagrilistega neid teemasid. Suur osa laagrilistest on kurikuulsaks saanud saatega kursis, kuid kokkuvõtvalt on selle vastu negatiivselt meelestatud. Nad osaleksid saates juhul, kui neile selle eest hästi makstaks. Saate tegelased on praegu meedias tuntud, aga see pole kuulsus, mida meie laagrilised ihkaksid. Neile tundub, et saade on muutnud tegelased vastupidiseks nende enda iseloomule. Arutelu käigus saime teada, et üks noormees jälgis sotsiaalmeediat ja uudiseid, et olla kursis saate tegemistega ning tema lemmikosaks oli Liisa peksa saamine.

Tsiteerides ühte laagrilist: „Ma vaatasin esimese osa ära, vaatasin teise osa poole peale ja siis ma sain aru, et mu ajurakud on hävinenud.“

Laagrilised leiavad, et saade on tehtud meelelahutuse eesmärgil, mitte selleks, et kedagi päriselt kokku viia. Saadet vaatavad enamasti inimesed, kellel on vaba aega liiga palju.

Meie laagrilised on väga sallivad samasooliste vastu ning meie üllatuseks on paljudel arutlejatel tutvusringkonnas samasoolisi paare. Mitte keegi ei soovi keelustada samasooliste abielu, mis on meie arvates väga armas ja siiras.
Nad tõid välja selle, et samasoolised võiks tunda piire teiste juuresolekul, vältimaks ebamugavusi. See väide ei käi ainult samasooliste kohta, vaid ka „tavaliste“ paaride kohta.

Soovitus: tundke oma piire ja kasutage aega mõistlikult!

Avely, Helis ja Steveli

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s