Veidi voodi moodi

Kell kolmveerand kaks otsustasin mina võtta kätte oma kaamera ja jäädvustada kõiki neid vahvaid mugavaid ööriideid, mida väsimatute töötegijate seljas nägin. Öörõivaste juures on teadagi kõige olulisem mugavus ja see oli ka kriteerium, mille järgi enda pildiohvrid valisin. Niisiis laske oma silmadel liuelda üle nende piltide ja palun, tundke kadedust nende laagriliste (tuha)mäekõrguse mugavusastme üle.

Esimesena arutlen Brittany öise-outfiti üle. Brittany on näidanud meisterlikku pakkimist, mida ainult tõeline meedialaagrite veteran valdab. Ta on Kiviõlisse tassinud pehme sooja teki, mille jahedatel monteerimistundidel õlgade ümber tõmmata. See on peaaegu nagu mugavas voodis uinaku tegemine. Mitte päris. Aga peaaegu. Pehme ja maalähedastes toonides tekk-keebile annab kontrasti värviline koomiksitest inspireeritud T-särk. Kaval.

IMG_8464

Järgmisena oli fotoka ees Kairi, kelle rahurõivas on jällegi rahulikes toonides. Hall ja must – igal ajal moes. Baasvärvidele annab särtsu juurde neiu punane pea ja ilmekas iseloom.

IMG_8467

Kolmandana sattus meile silmi ja kaamera ette Kertu Johanna. Temast on selles blogi juba juttu olnud. Etskae, jällegi stiilirubriigis! See peab olema üks tõsiselt stiilne isik, kes suudab oma väljapaistvad look‘id viia päevast õhtusse. Kertu Johannal on nimelt selline muretu casual väljanägemine, mida selle postituse kirjutaja isiklikult tohutult soovib, kuid kunagi saavutada ei suuda. Jalas on tal venna pidžaamapüksid ning nende peal must särk.

IMG_8468

Järgmise voodi-vogue komplekti leidsime Anette seljast. Üleni must dress võiks päeval ehk karjuda: “SPORT, SPORT, SPORT, MU HINGES JA SÜDAMES ON”, kuid öösel kombineerituna sooja tekiga, millel muuseas on ümber Muumide voodipesu, karjub see look hoopis: “PALUN LASKE MUL MAGADA, MA OLEN NÜÜDSEKS JUBA 18 TUNDI ARVUTIEKRAANI VAADANUD JA VÕIN IGA HETK KOKKU KUKKUDA!” Minu lemmik osa selle kesköö-komplekti juures on aga Anette suur naeratus, mida mina usun olevat mitte Chanel vaid Säästumarket.

IMG_8475

Viimasena krabasime ainsa meessoo esindaja Gustavi ja surusime ta seina vastu oma tähesära-tualetti ette näitama. Kas keegi ütles “viiskümmend halli varjundit”? Kiviõlis on tuhatoonid 100% in! Aksessuaarina on ta mõne laagrilise voodilt haaranud padja ja teeskleb nüüd seina najal magamist. Helistasime Cosmosse ja saime teada, et ka see on Kiviõlis sel nädalavahetusel kuumim mood!

IMG_8482

Lotte

#BetterNewsMedia

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s