Viies ratas vankri all?

Üks selle aasta staažikamaid laagrilisi on Kristofer, kes osaleb meedialaagrites juba 11. korda. Reedel rõõmustas ta kaaslasi Bonnie Tyleri ja Maie Parriku surematute hittidega, kuid esinemiste sära on järjepidevalt varjutanud tema vastasseis laagri peakorraldaja Karl-Gustaviga. Nendevaheline konflikt on suisa nii terav, et Kristofer ei saa meediale anda usutlusigi, ilma et Karl-Gustav pähkleid nosides ja tervusi pildudes vahele hüppaks.

Karl-Gustav pole aga ainus, kes on Kristoferi suunas vahest murelikke, aga ehk hoopis ebaõiglaseid märkuseid tulistanud. Ka teistel Kristoferi kaasteelistel jagus pihikaamera ees vaid hämmastust ja pisaraid.

Täindatud kell 17:25! Laagri lõpus tõdesid teravkeelsed juhendajad eksklusiivetteastes tervele laagrile, et meedia kipub öeldut paisutama, viidates justkui teema ebaadekvaatsele kajastusele TV-õlй saates. Eetikanõukogu otsust oodates ei saa me teha muud, kui avaldada Karl Gustavi kommentaar kõikide juhendajate nimel: “Kristofer on tegelikult äärmiselt tore ja äärmiselt soe inimene ja ma armastan teda väga.”

 

Esimene video: Reelika ja Jacek

Teine video: Elisabeth ja Brittany

#BetterNewsMedia

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s